MAS Lužnice

Seznam členů a zájmových skupin

Seznam členů a zájmových skupin MAS Lužnice, z.s.

Rozdělení partnerů (členů) MAS do zájmových skupin:

A. VEŘEJNÝ SEKTOR                                                                               

  1. ZÁJMOVÁ SKUPINA – VEŘEJNÝ SEKTOR

 

ČLEN

ZÁSTUPCE

ADRESA

NÁZEV

1.

Obec Záhoří

667285

Prášková Zdeňka

Záhoří 30

391 65 Bechyně

2.

Obec Radětice

252743

Radvan František

Radětice 94

391 65 Bechyně

3.

Obec Rataje

252786

Šafránek Roman

Rataje 86

391 65 Bechyně

4.

Obec Březnice

252131

Roman Martin

Březnice 68

391 65 Bechyně

5.

Městys Stádlec

252930

Ing. Milan Kelich

Stádlec

391 62 Stádlec

6.

Obec Sudoměřice u Bechyně

252964

Houdek Stanislav

Sudoměřice u Bechyně 8

391 72

7.

Obec Želeč

253201

Stejskal Ladislav

Želeč 14

391 74

8.

Městys Malšice

252522

Šebková Miloslava

Všechlapy 11

391 75 Malšice

9.

obec Bečice

512524

Pacalaj Michal

Bečice 5

391 75

10.

obec Lom

667005

Dafčík Jan

Lom 20

390 02

11.

obec Slapy

667161

Ing. Vacek Jaroslav

Slapy 33

391 76

12.

obec Libějice

666998

Ing. František Drtina

Libějice 13

390 02

13.

DSO Pod Horou

7827052

Novák Pavel

sídlo DSO – Tučapy 19

39126

14.

město Soběslav

252921

Mgr. Pavel Lintner

Náměstí Republiky 59

392 01

15.

obec Skalice

252875

Ing. Cícha Petr

Skalice 48

392 01

16.

obec Roudná

252816

Kropáčková Eva

Roudná 46

392 01

17.

Obec Klenovice

512672

Mgr. Turín Lubomír

Klenovice 69

392 01

18.

Obec Zvěrotice

667323

Miloslav Novotný

Zvěrotice 83

390 02

B. SOUKROMÝ SEKTOR                                                                                       

  1. ZÁJMOVÁ SKUPINA – TĚLOVÝCHOVA A SPORT

 

ČLEN

ZÁSTUPCE

ADRESA

NÁZEV

1.

TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně

65972201

Kratochvílová Šárka

Sudoměřice u Bechyně 81

391 72

2.

TJ Sokol Želeč

60060611

Šimák Martin

Želeč 161

391 74

3.

TJ Radětice z.s.

70905576

Houdek Karel

Radětice 98

391 65 Bechyně

4.

JK Sudoměřice u Bechyně, o.s.

1293541

Šonková Hana

Sudoměřice u Bechyně 8

391 72

5.

SDH Klenovice

63263602

Cílek František

Klenovice

392 01

6.

SDH Sudoměřice u Bechyně

65943066

Zeman Bohumil

Sudoměřice u Bechyně 120

391 72

  1. ZÁJMOVÁ SKUPINA – ZEMĚDĚLSTVÍ

 

ČLEN

ZÁSTUPCE

ADRESA

NÁZEV

1.

Rosa Sudoměřice spol. s.r.o.

46682488

Novotný Jaroslav

Sudoměřice u Bechyně 22

391 72

2.

Douda Radek

46635335

Douda Radek

Haškovcova Lhota 17

391 65 Bechyně

3.

Šonka Jiří

42407117

Šonka Jiří

Sudoměřice u Bechyně 6

391 72

  1. ZÁJMOVÁ SKUPINA – PODNIKÁNÍ

 

ČLEN

ZÁSTUPCE

ADRESA

NÁZEV

1.

Matyásek Josef

- -

Matyásek Josef

Haškovcova Lhota 37

391 65 Bechyně

2.

SOMME, s.r.o.

28132742

Zahrádková Jolana

Vlastiboř 21

392 01 Soběslav

3.

Fišer Martin

74245198

Fišer Martin

Dolní Příkopy 79/8

392 01 Soběslav

  1. ZÁJMOVÁ SKUPINA – OBČANSKÝ SEKTOR

 

ČLEN

ZÁSTUPCE

ADRESA

NÁZEV

1.

Junák - středisko Bechyně

65942116

Novotný Jiří

U Nádraží 608

391 65 Bechyně

2.

OS Tatrmani

46632921

Brůček Josef

Sudoměřice u Bechyně 30

391 72

3.

OS Klášter

60060824

Svobodová Martina, Mgr.

Sudoměřice u Bechyně 69

391 72

4.

Římskokatolická farnost Bechyně

65018389

Vad Miroslav

Náměstí T. G. Masaryka 143

391 65

5.

Římskokatolická farnost Nedvědice

65942876

Švecová Zdeňka

Náměstí Republiky 100/I

392 01

6.

Římskokatolická farnost Choustník

65942167

Švecová Zdeňka

Náměstí Republiky 100/I

392 01

7.

Šimáková Alena

---

Šimáková Alena

Malšice 331

391 75 Malšice