Logo IROP

Řemeslný jarmark

Srdečně všechny zveme na Řemeslný jarmark, který se uskuteční 15. července 2023 na návsi v Sudoměřicích u Bechyně od 15.00 hod.
Od 14. - 16. července proběhne v Sudoměřicích festiválek Divadlo na návsi.


7. výzva Program Rozvoje Venkova

V pondělí 15. 5. 2023 MAS Lužnice vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o podporu z Programu rozvoje venkova na Fiche 1. Příjem žádostí o podporu je 29. 5. - 14. 6. 2023.


Nová zelená úsporám Light

MAS Lužnice pomáhá rozvoji našeho regionu přímou podporou projektů i dalšími aktivitami. Poté, co jsme pomohli v podávání žádostí o tzv. kotlíkovou dotaci, jsme připraveni pomoci Vám také v případě Nové zelené úsporám Light. Více informací najdete pod záložkou projekty.
Bližší informace zde:
https://novazelenausporam.cz/nzu-light/
https://www.masluznice.bechynsko.cz/projekty/nova-zelena-usporam-light/10. výzva MAS Lužnice - IROP - Infrastruktura pro vzdělávání

V pondělí 25. 10. 2021 MAS Lužnice vyhlásí 10. výzvu k předkládání žádostí o podpodoru z Integrovaného regionálního operačního programu - Infrastruktura pro vzdělávání. Více informací najdete v sekci VÝZVY MAS LUŽNICE.


Připomínkování strategie

K připomínkování byla vyvěšena pracovní verze Strategie komunitně vedeného místního rozvoje 2021–2027. Své připomínky můžete zasílat na mas.luznice@sudomerice.cz do 21. června 2021.


Dotazník k Strategii MAS Lužnice 2021–2027

MAS Lužnice právě připravuje novou strategii pro nadcházející programové období. Pro vytvoření tohoto dokumentu žádáme o pomoc i veřejnost. Připravili jsme krátký dotazník pro zmapování potřeb a požadavků na našem území a prosíme o jeho vyplnění.


5. výzva Program rozvoje venkova

V pondělí 15. 2. 2021 MAS Lužnice vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o podporu z Programu rozvoje venkova na Fiche 1,3 a 9. Příjem žádostí o podporu je 1. 3. 2021 - 31. 3. 2021.


4. výzva Program rozvoje venkova

V pondělí 15. 6. 2020 MAS Lužnice vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o podporu z Programu rozvoje venkova na Fiche 1,2,3,6 a 9. Příjem žádostí o podporu je 29. 6. - 24. 7. 2020.


9. výzva MAS Lužnice - IROP - Infrastruktura pro sociální začleňování

Ve čtvrtek 30. 4. 2020 MAS Lužnice vyhlásí již 9. výzvu k předkládání žádostí o podpodoru z Integrovaného regionálního operačního programu - Infrastruktura pro sociální začleňování. Více informací najdete v sekci VÝZVY MAS LUŽNICE.


Jednání Členské schůze

Zveme Vás na jednání Členské schůze, které se bude konat v pondělí 2. 3. 2020 ve Vlastiboři v salonku KD.


Jednání Členské schůze

Zveme Vás na jednání Členské schůze, které se bude konat dne 26. 11. 2019 ve Vlastiboři v salonku KD.


7. výzva MAS Lužnice - IROP - Infrastruktura pro sociální začleňování

Ve středu 6. 11. 2019 MAS Lužnice vyhlásí již 7. výzvu k předkládání žádostí o podpodoru z Integrovaného regionálního operačního programu - Infrastruktura pro sociální začleňování. Více informací najdete v sekci VÝZVY MAS LUŽNICE.


8. výzva MAS Lužnice - IROP - Infrastruktura pro vzdělávání

Ve středu 6. 11. 2019 MAS Lužnice vyhlásí již 8. výzvu k předkládání žádostí o podpodoru z Integrovaného regionálního operačního programu - Infrastruktura pro vzdělávání. Více informací najdete v sekci VÝZVY MAS LUŽNICE.


Pozvánka na seminář pro žadatele z OPZ

Pozvánka na seminář pro žadatele k výzvě z Operačního programu Zaměstnanost - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování.


Výzva MAS Lužnice - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování V.

V úterý 24. 9. 2019 MAS Lužnice vyhlásí výzvu k předkládání žádostí o podporu z Operačního programu Zaměstnanost - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování.


DIVADLO NA NÁVSI A ŘEMESLNÝ JARMARK 2019

Tatrmani, z.s. ve spolupráci z MAS Lužnicí srdečně zvou na divadlo na návsi a jarmark tradičních řemesel.


Jednání Členské schůze

Zveme Vás na jednání Členské schůze, které se bude konat dne 23. 5. 2019 ve Vlastiboři v salonku KD.


Pozvánka na seminář ŘEZ OVOCNÝCH STROMŮ

Srdečně zveme na seminář Řez ovocných stromů, který se uskuteční dne 12. 3. 2019 od 14 hod. na Farmě u lesa
v Sudoměřicích u Bechyně.


Výzva MAS Lužnice - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování IV.

Ve čtvrtek 28. 2. 2019 MAS Lužnice vyhlásí výzvu k předkládání žádostí o podporu z Operačního programu Zaměstnanost - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování.


Výzva MAS Lužnice - Prorodinná opatření IV.

Ve čtvrtek 28. 2. 2019 MAS Lužnice vyhlásila výzvu k předkládání žádostí o podporu z Operačního programu Zaměstnanost - Prorodinná opatření.


Pozvánka na seminář pro žadatele OPZ

Pozvánka na seminář pro žadatele k výzvám z Operačního programu Zaměstnanost - Prorodinná opatření, Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování.


VÁNOČNÍ VÝSTAVA 2018

Tatrmani, z.s. a MAS Lužnice srdečně zvou na Vánoční výstavu lidových řemesel a doprovodný program na
1. adventní neděli.


Jednání Členské schůze

Zveme Vás na jednání Členské schůze, které se bude konat dne 26. 11. 2018 ve Vlastiboři v salonku KD.


Výzva z Integrovaného regionálního operačního programu

V pondělí 19. 11. 2018 MAS Lužnice vyhlásí výzvu k předkládání žádostí o podporu z IROP - Infrastruktura pro sociální začleňování. Více informací naleznete v kategorii VÝZVY MAS LUŽNICE.


Regionální kulturní podněty 2018

Tatrmani, z.s. ve spolupráci z MAS Lužnicí srdečně zvou na setkání Regionální kulturní podněty 2018.


Projekt "Odstraňování bariér na území mikroregionu Lužnice, dotovaný MMR ČR"

Projekt Odstraňování bariér na území mikroregionu Lužnice, dotovaný z MMR ČR, RoPD č.: 19/2018/00017

Hlavním cílem projektu je zpracování Analýzy Odstraňování bariér na území mikroregionu Lužnice. Tento dokument bude sloužit jako podklad pro realizaci projektů na odstraňování bariér na komunikacích a objektech občanské vybavenosti v obcích, a jako podklad pro zpracování projektových dokumentací k následným stavebním úpravám.


Výzvy z Integrovaného regionální operačního programu

Ve středu 26. 9. 2018 MAS Lužnice vyhlásí 2 výzvy z IROP - Podpora bezpečné a ekologické dopravy a Infrastruktura pro vzdělávání. Více informací naleznete v kategorii Výzvy MAS Lužnice.


Výzva MAS Lužnice - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování III.

V pondělí 17. 9. 2018 MAS Lužnice vyhlásí výzvu k předkládání žádostí o podporu z Operačního programu Zaměstnanost - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování.


Výzva MAS Lužnice - Prorodinná opatření III

V pondělí 17. 9. 2018 MAS Lužnice vyhlásila výzvu k předkládání žádostí o podporu z Operačního programu Zaměstnanost - Prorodinná opatření.


Pozvánka na seminář PÉČĚ O ZELEŇ

Srdečně zveme na seminář Péče o zeleň, který se uskuteční dne 13. 9. 2018 od 13 hod. na Farmě u lesa v Sudoměřicích u Bechyně.


ŘEMESLNÝ JARMARK

Tatrmani, z.s. ve spolupráci z MAS Lužnicí srdečně zvou na jarmark tradičních řemesel a doprovodný program.


Bežerovické přístavní slavnosti

SDH Bežerovice, Tatrmani z.s. ve spolupráci z MAS Lužnicí srdečně zvou na Bežerovické přístavní slavnosti 2018.


Pozvánka na seminář pro žadatele OPZ

Pozvánka na seminář pro žadatele k výzvám z Operačního programu Zaměstnanost - Prorodinná opatření, Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování.


Výzva MAS Lužnice - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování II

V pondělí 26. 3. 2018 MAS Lužnice vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o podporu z Operačního programu Zaměstnanost - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování.


Výzva MAS Lužnice - Prorodinná opatření II

V pondělí 26. 3. 2018 MAS Lužnice vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o podporu z Operačního programu Zaměstnanost - Prorodinná opatření.


1. výzva MAS Lužnice Program rozvoje venkova

V pondělí 26. 2. 2018 MAS Lužnice vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o podporu z Programu rozvoje venkova na Fiche 1. - 7. Příjem žádostí o podporu je 5. 3. - 5. 4. 2018.


Jednání Členské schůze

Zveme Vás na jednání Členské schůze, které se bude konat dne 28. 2. 2018 ve Vlastiboři v salonku KD.


Pozvánka na seminář pro žadatele PRV

Pozvánka na seminář pro žadatele z Programu rozvoje venkova.


Výzva MAS Lužnice - Infrastruktura pro sociální začleňování

V pondělí 13. 11. 2017 MAS Lužnice vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o podporu z Integrovaného regionálního operačního programu - Infrastruktura pro sociální začleňování.


Výzva MAS Lužnice - Podpora bezpečné a ekologické dopravy

V pondělí 23. 10. 2017 MAS Lužnice vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o podporu z Integrovaného regionálního operačního programu - Podpora bezpečné a ekologické dopravy.


Výzva MAS Lužnice - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování

V pondělí 16. 10. 2017 MAS Lužnice vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o podporu z Operačního programu Zaměstnanost - Podpora sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování.


Výzva MAS Lužnice - Prorodinná opatření

V pondělí 16. 10. 2017 MAS Lužnice vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o podporu z Operačního programu Zaměstnanost - Prorodinná opatření.


Pozvánka na seminář pro žadatele

Pozvánka na seminář pro žadatele k Výzvám IROP a OPZ - ŠKOLY, ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ, ORGÁNIZÁTOŘI MIMOŠKOLNÍ ČINNOSTI A POŘADATELE PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ


Pozvánka na seminář pro žadatele

Pozvánka na seminář pro žadatele k Výzvám IROP a OPZ - POSKYTOVATELÉ SOCIÁLNÍCH A OBDOBNÝCH SLUŽEB


Pozvánka na seminář pro žadatele

Pozvánka na seminář pro žadatele k Výzvám IROP a OP Z - OBCE a DSO


STRATEGIE KOMUNITNĚ VEDENÉHO MÍSTNÍHO ROZVOJE

Dne 8. 6. 2017 byla řídícími orgány schvlálená Strategie komunitně vedeného místního rozvoje MAS Lužnice na období 2014 - 2020.


Konference JIHOČESKÝ VENKOV 2017

Celostátní síť pro venkov a Místní akční skupina Lužnice si Vás dovoluje pozvat na konferenci Jihočeský venkov 2017, která se koná dne 22. - 23. 6. 2017 na Farmě u lesa v Sudoměřicích u Bechyně.


Pracovní skupina MAP

Dne 6. 4. 2017 v 14.00 hodin proběhne setkání pracovní skupiny MAP na MěÚ Soběslav.


Řídící výbor MAP

Dne 30. 3. 2017 v 13.00 hodin se uskuteční jednání řídícího výboru MAP na MěÚ Soběslav.


Pracovní skupina MAP

Dne 8. 3. 2017 od 13.00 hodin proběhne setkání pracovní skupiny na MěÚ Soběslav


Pracovní skupina MAP

Dne 28. 11. 2016 od 13.00 hodin proběhne setkání pracovní skupiny na MěÚ Soběslav.


Pracovní skupina MAP

Dne 21. 9. 2016 od 9.00 hodin proběhne setkání pracovních skupin na MěÚ Soběslav.


Řídící výbor MAP

Dne 29. 9. 2016 od 14.00 hodin se uskuteční jednání řídícího výboru MAP na MěÚ Soběslav


Řídící výbor MAP ORP Soběslav

Dne 14. 6. 2016 v 9.00 hodin se bude konat první společné jednání Řídícího výboru MAP ORP Soběslav. Jednání se uskuteční v zasedací místnosti MěÚ Soběslav.


Schválení strategie Komunitně vedeného místního rozvoje 2014 - 2020

Členská schůze MAS Lužnice, z. s. na svém zasedání v úterý 22. 3. 2016 schválila strategii Komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD) 2014 - 2020. Jde o ucelený dokument, který bude sloužit jako stěžejní podklad pro koordinaci rozvojových aktivit na období let 2014 - 2020. Žádost o podporu této strategie byla podána v úterý 29. 3. 2016 v rámci 1. průběžné výzvy k předkládání žádostí o podporu SCLLD.


Více informací najdete v záložce Strategie 2014 - 2020.


Osvědčení o standardizaci

MAS Lužnice získala Osvědčení o standardizaci, které je podmínkou k podání žádosti o realizaci Strategie komunitně vedeného místího rozvoje na období 2014 - 2020.


Hodnocení Místních akčních skupin 2012

MAS Lužnice se po letošním hodnocení zařadila do skupiny A - nejlépe fungující MAS


REGIONÁLNÍ ZNAČKA Bechyňska

...poklady našeho regionu....


Katalog Regionální značka Mikroregionu Lužnice

Zde si můžete stáhnout elektronický katalog Výrobků, produktů a služeb cestovního ruchu Mikroregionu Lužnice. Tištěná verze je k dispozici v kanceláři MAS Lužnice.